Meer weten? Neem contact op met een van onze specialisten.

Niels van Peer

Niels van Peer

Commercieel Directeur

06 -50 28 49 53
nvanpeer@ram-it.nl

Bastiaan Houtsma

Bastiaan Houtsma

New Business Manager Zorg & Overheid

06 -10 87 75 17
bhoutsma@ram-it.nl

Oscar de Kogel

Oscar de Kogel

Manager OOV en Telemetrie

06 -10 78 63 85
odkogel@ram-it.nl

Sander Lem

Sander Lem

Tender Manager

06 - 51 86 79 77
slem@ram-it.nl

Peter Zwambach

Peter Zwambach

Sales Consultant Healthcare

06 - 51 64 36 46
pzwambach@ram-it.nl

Marcel van der Vaart

Marcel van der Vaart

Servicemanager

06 – 51 64 02 07
mvdvaart@ram-it.nl

Yvo Hoeke

Yvo Hoeke

Director Business Development

Tel
y.hoeke@ram-it.nl

Jaap Versteeg

Jaap Versteeg

Bid Manager

06 – 30 00 19 45
jversteeg@ram-it.nl

Mustapha Bouazza

Mustapha Bouazza

Project- en Servicemanager

088 - 55 88 555
mbouazza@ram-it.nl

Dennis Pos

Dennis Pos

Servicemanager

088 - 55 88 555
dpos@ram-it.nl