Meer weten? Neem contact op met een van onze ICT-specialisten voor care en  cure.

Niels van Peer

Niels van Peer

Commercieel Directeur

06 -50 28 49 53
nvanpeer@ram-it.nl

Bastiaan Houtsma

Bastiaan Houtsma

New Business Manager Zorg & Overheid

06 -  10 87 75 17
bhoutsma@ram-it.nl

Oscar de Kogel

Oscar de Kogel

Sales Consultant Zorg & Overheid

06 -10 78 63 85
odkogel@ram-it.nl

Peter Zwambach

Peter Zwambach

Sales Consultant Healthcare

06 - 51 64 36 46
pzwambach@ram-it.nl

Frank van der Klaauw

Frank van der Klaauw

Sales Consultant Healthcare

06 - 51 29 87 20
fvdklaauw@ram-it.nl

Johan Mulder

Johan Mulder

Sales Manager Cure

+31 (0)6 25 321 277
jmulder@ram-it.nl

Marcel van der Vaart

Marcel van der Vaart

Servicemanager

06 – 51 64 02 07
mvdvaart@ram-it.nl

Jaap Versteeg

Jaap Versteeg

Bid Manager

06 – 30 00 19 45
jversteeg@ram-it.nl

Mustapha Bouazza

Mustapha Bouazza

Project- en Servicemanager

030 - 2 390 390
mbouazza@ram-it.nl

Dennis Pos

Dennis Pos

Servicemanager

030 - 2 390 390
dpos@ram-it.nl

Eduard Dieters

Eduard Dieters

Servicemanager

06 –  55 17 59 01
edieters@ram-it.nl

Frederik van der Most

Frederik van der Most

Servicemanager

06 –  27 43 24 35
fvdmost@ram-it.nl

Anton Hartsuiker

Anton Hartsuiker

Servicemanager

06 –  20 43 25 10
ahartsuiker@ram-it.nl

Erwin Bleeker

Erwin Bleeker

Servicemanager

06 –  83 43 16 23
ebleeker@ram-it.nl

Onze ICT-specialsten voor de care en cure helpen u graag verder

Als ICT niet uw core business is, hoeveel ICT kunt u dan uitbesteden? Bij RAM-IT is het geen kwestie van alles of niets, maar van alles op maat. Uw maat. U kunt klein beginnen en gedoseerd een groeipad volgen. Wij kunnen ook meteen uw hele ICT-omgeving overnemen. Wij helpen u graag om de beste keuze te maken.

ICT uitbesteden voor de zorg

ICT uitbesteden voor de cure

 

Voor mission critical ICT

  • Start vanuit de eindgebruikers
  • Groei strategisch, maar gecontroleerd
  • Maak ruimte voor innovatie
  • Houd grip op de kosten
  • Profiteer van ons platform eCumulus
RAM_ICT_oplossingen

ICT uitbesteden voor de care

 

U de regie, wij de diensten

  • On premise, private en public cloud
  • Veilig ambulant werken
  • Mobile Device Management
  • Electronic Cliënten Dossier
  • ICT uitbesteden op maat

ICT uitbesteden voor de (semi) overheid

Focus op projecten. Geen zorgen over de IT

  • Vertrouwd, Nederlands bedrijf
  • Eigen datacenter in Utrecht
  • Veel ervaring met tenders
  • Geen verrassingen met kosten
  • Gericht op partnership

ICT uitbesteden voor applicatie-ontwikkelaars (ISV’s)

De perfecte hosting voor uw applicaties

  • Snel starten vanuit ons datacenter
  • Niet investeren in hardware of licenties
  • Schaalbare oplossingen
  • Transparante en variabele kosten
  • Zwaar beveiligde verbindingen