Meer weten? Neem contact op met een van onze specialisten.

Niels van Peer

Niels van Peer

Commercieel Directeur

06-50284953
nvanpeer@ram-it.nl

Johan Mulder

Johan Mulder

Partner Sales Manager

06-51298720
jmulder@ram-it.nl

Bastiaan Houtsma

Bastiaan Houtsma

New Business Manager Zorg & Overheid

06-10877517
bhoutsma@ram-it.nl

Oscar de Kogel

Oscar de Kogel

Manager OOV en Telemetrie

06-107 863 85
odkogel@ram-it.nl

Peter Zwambach

Peter Zwambach

Account Manager Healthcare

06 - 51 64 36 46
pzwambach@ram-it.nl

Marcel van der Vaart

Marcel van der Vaart

Servicemanager

06 – 5164 0207
mvdvaart@ram-it.nl

Sander Lem

Sander Lem

Tender Manager

06 - 51 86 79 77
slem@ram-it.nl

Dik van Deursen

Dik van Deursen

Director Service RAM Infotechnology

06 - 30419098
dvdeursen@ram-it.nl

Mustapha Bouazza

Mustapha Bouazza

Project- en Servicemanager

088 - 55 88 555
mbouazza@ram-it.nl

Jan Bultink

Jan Bultink

Senior Project & Servicemanager

088 - 55 88 555
jbultink@ram-it.nl

Dennis Pos

Dennis Pos

Servicemanager

088 - 55 88 555
dpos@ram-it.nl